Szukasz niezawodnej i szybkiej metody płatności? Niezależnie od tego, czy chodzi o płacenie za zakupy w Internecie, przelewanie pieniędzy na inne konto, czy wpłatę w kasynie online, wybór usługi płatniczej jest bardzo ważny. Przy tak dużym wyborze to nie byłby problem, prawda? Jednak czasami trudno jest wybrać najbardziej praktyczną metodę. Dotyczy to zwłaszcza płatności w kasynach online. Istnieją bardzo szybkie, ale wątpliwe usługi. Niektóre tryby nie pozwalają na transfery do witryn hazardowych lub nakładają zawyżone opłaty. Oto lista najlepszych metod płatności na stronie kasyna online .

Karty bankowe

Visa i MasterCard to najbardziej znane karty bankowe na świecie. Oferujemy dwie główne opcje: kartę kredytową i kartę debetową. Karta debetowa jest odpowiednia dla graczy, którzy nie mogą dobrze kontrolować swojego bankrolla. Dokonując wpłaty za pomocą karty debetowej Visa lub Mastercard, możesz korzystać tylko z pieniędzy, które już znajdują się na Twoim koncie bankowym. Jednocześnie karta kredytowa umożliwia wpłatę nawet bez pieniędzy. Jest to wygodne, jeśli wygrywasz w najlepszych kasynach online i musisz postawić jeszcze kilka zakładów.

Wpłaty i wypłaty za pośrednictwem kart Visa i MasterCard są dość szybkie i dobrze zabezpieczone. Nie wymagają też zakładania dodatkowego konta, używasz tej samej karty, co do zwykłych zakupów.

Portfele elektroniczne i karty przedpłacone

Obecnie szybkie i anonimowe metody płatności należą do czołówki użytkowników. Jeśli istnieje możliwość przelania środków w kilka sekund, dlaczego tego nie zrobić? Portfele elektroniczne, bilety przedpłacone i kryptowaluty zyskują popularność w sektorze kasyn online na całym świecie. Do najczęściej używanych usług w zakresie wpłat i wypłat należą:

  • Neteller to portfel elektroniczny, którego wydajność nikogo nie zawodzi. Z Neteller możesz wpłacać i wypłacać pieniądze w ciągu kilku minut.
  • Skrill (Moneybookers) – kolejny portfel zapewniający najbezpieczniejsze transakcje. Pieniądze otrzymasz tak szybko, jak to możliwe.
  • Paysafecard- Karta przedpłacona Paysafecard to najbardziej anonimowa metoda płatności. Aby dokonać wpłaty, wystarczy kupić bilet za kwotę, którą chcesz przelać. Wprowadź swoje dane podczas wpłaty, a za kilka minut Twoje konto w kasynie online zostanie zasilone.
  • Istnieją dziesiątki innych metod płatności akceptowanych przez kasyna online. Jeśli nie wybrałeś jeszcze usługi wpłaty lub wypłaty, zwróć uwagę na warunki korzystania, stosowane opłaty, a także czas przetwarzania transakcji. Nie zapomnij sprawdzić, czy wybrana usługa jest odpowiednia do wpłat i wypłat pieniędzy (bilety przedpłacone, takie jak Paysafecard, służą tylko do wpłat). Zalecamy wybranie najszybszej i najbezpieczniejszej metody gry bez martwienia się o swoje bezpieczeństwo.
Najlepsze metody płatności w kasynie online