Nowicjusz w branży iGaming, a także gracz z wieloletnim doświadczeniem w popularnych kasynach online , może paść ofiarą nieuczciwego hazardu. Dzieje się tak zwłaszcza w przypadku automatów do gier, w których nie można wpłynąć na przebieg gry i jej wynik. Gracze mogą mieć tylko nadzieję, że będą mieli tyle szczęścia, aby wygrać. Z tego powodu niezwykle ważne jest, aby nie wybierać nieuczciwego automatu. Jeśli ten ostatni nie działa poprawnie, Twoje szanse na trafienie jackpota są minimalne. Dowiedzmy się, jak odróżnić niezawodny automat do gry od fałszywego.

Zwróć uwagę na programistów

Nuovo Casino

Grając w automaty online , zarówno duże, jak i małe, zawsze wybieraj modele od renomowanych programistów. W ten sposób nie ryzykujesz, że zostaniesz oszukany. Czołowi wydawcy nie chcą tracić reputacji i wytwarzać produkty dobrej jakości. Ich automaty do gier mają dobre parametry techniczne i graficzne, a także wysokie stawki wypłat.

Nie zapomnij sprawdzić, czy deweloper współpracuje z niezależnymi organizacjami audytorskimi. Te ostatnie zapewniają poprawne działanie generatora liczb losowych. Wśród najbardziej niezawodnych usług jest eCOGRA. Jeśli widziałeś pieczęć aprobaty eCOGRA, nie bój się grać na takim automacie.

Poznaj charakterystykę automatów do gry

Oczywiste jest, że automat do gry ma wiele skomplikowanych funkcji dla większości graczy. Wielu z nich nie rozumie absolutnie nic na temat RTP, ocen i innych funkcji. Jednak znajomość zasad działania slotu pozwala znaleźć fałszywe modele i ich uniknąć. Wybierając automat z najlepszymi funkcjami, zwiększasz swoje szanse na wygraną.

  • RTP – jest to procent pieniędzy, jaki slot może wypłacić. Większość automatów do gier ma stawki wypłat od 88% do 96%, ale istnieje również wiele modeli obiecujących RTP powyżej 98%. Zalecamy zawsze wybierać model, który płaci użytkownikom co najmniej 96% zarobków.
  • głos – to częstotliwość wygrywających kombinacji. Rozróżnia się głosowanie mocne (gdy możliwości wygranych są większe, a także przegrane) oraz głosowanie niskie (wygrane są mniejsze, ale przegrywasz rzadziej). Zwróć uwagę na tę cechę przy wyborze automatu do gry.

Przeczytaj recenzje innych graczy

Kasyna online dużo kłamią i doradzają graczom w sprawie nieuczciwych automatów. Ale gracze nigdy tego nie zrobią. Społeczność entuzjastów kasyn online pomaga wszystkim. Z tego powodu, jeśli gracz napotkał fałszywy model, prawdopodobnie napisze recenzję lub zawiadomi o nim innych użytkowników. Warto zapoznać się z opiniami innych graczy na temat automatów do gry. Czy ktoś miał złe doświadczenia z tym nowym automatem? Nie powtarzaj jego błędów i unikaj tej gry Setki graczy poleca pewien automat do gry? Możesz to również przetestować i być szczęśliwym, który wygra jackpot.

Jak odróżnić nieuczciwy automat do gry?