Nie ma lepszej rozrywki na nudę niż automaty do gry. Nawet jeśli nie lubisz tradycyjnych jednorękich bandytów, automaty w kasynie online nie pozostawią Cię obojętnym. To z pewnością gry idealne na odpoczynek. Automaty mają nie tylko ciekawe tematy i wypłaty przekraczające miliony, ale ich różnorodność jest czymś niezwykłym. Nowe automaty pojawiają się i atakują kasyna online i serca graczy. Jesteśmy pewni, że już po przeczytaniu tego artykułu pojawia się kilkanaście nowych modeli.

Ale dużo rozrywki nie zawsze oznacza dobrą jakość. Gracze, którzy zdecydują się przetestować nowe automaty do gry, ryzykują grę na kiepsko wykonanych, a nawet nieuczciwych modelach. Rozumiemy pragnienie entuzjastów automatów do wypróbowania nowych gier i dbania o ich ochronę. Z tego powodu wybraliśmy 5 najlepszych nowych automatów do gier roku 2021. Eksperci z naszego zespołu przetestowali je, aby upewnić się, że są uczciwe. Wypróbuj oferowane gry, aby przeżyć niezapomniane wrażenia.

Pragmatic Play Kołowrotki wędkarskie

Czy jesteś gotowy, aby łowić duże ryby i zbierać wysokie wypłaty w automatach wideo Fishing Reels od dewelopera Pragmatic Play? Jest to model wprowadzony na rynek 11 marca 2021 roku, który oferuje graczom niezapomnianą rozgrywkę. Automat ma 5 bębnów i 10 linii wygrywających. Jego wskaźnik redystrybucji wynosi 96,5%.

Play’N Go Lśniące Lasy

Zapraszamy do magicznego lasu pełnego tajemnic. Automat Shimmering Woods ma 5 bębnów w 3 rzędach. Istnieją 243 linie wygrywające, a także wiele symboli Scatter i Wild, które mogą zastąpić wszystkie inne symbole z wyjątkiem Scatter. Istnieją również darmowe spiny aktywujące symbole podziału. RTP tego modelu wynosi 96,20%.

Zielony rycerz z Play’N Go

Kolejny automat od dewelopera Play’N Go, The Green Knight, z pewnością zainteresuje każdego, kto kocha historie o Królu Arturze i Rycerzach Okrągłego Stołu. Deweloper wyposażył ten model w 5 bębnów i 20 linii wypłat, wiele specjalnych symboli, takich jak Wilds, Scatters i inne. Stawka wypłat dla tego nowego automatu do gry wydanego. wynosi 96,27%.

Dragon’s Fire: Infinireels od Red Tiger Gaming

Wydany w lutym 2021 roku automat od dostawcy Red Tiger Gaming szybko znalazł tysiące fanów w kasynach online. Ma niesamowitą grafikę wraz z dobrej jakości animacjami i efektami dźwiękowymi. Jego RTP wynosi 95,73%, ma 3 rolki w 3 rzędach. Model oferuje graczom wiele funkcji, w tym Wilds, Scatters, symbol Fire Egg, który jest mnożnikiem, Fire Wilds i wiele innych.

Megaland Bonanza od Big Time Gaming

Nie możemy zapomnieć o tym fantastycznym nowym automacie do gier. Deweloper Big Time Gaming wyposażył tę grę w cztery progresywne jackpoty (Mini, Midi, Major, Mega) i oferuje graczom duże szanse na ich wygranie. Automat ma 6 bębnów, a jego współczynnik redystrybucji wynosi 96,40%. Istnieje wiele dziczy i mnożników.

5 najlepszych nowych automatów do gry